Zmiany, zmiany, zmiany

utworzone przez | Kwi 2, 2011 | Blog, Branżowe | 0 komentarzy

Troszkę czasu minęło od ostatniego wpisu, w sumie nawet nie zauważyłem że to tak szybko, bo troszkę w moim życiu się podziało (głównie za sprawą sesji i zapisów na nowy semestr). Jeśli ktoś odwiedza mój blog co jakiś czas może zauważył kilka zmian. Dziś wpis poświęcony właśnie nim

Interaktywni.net na Facebooku i Twitterze

W czasach gdy Social Media są trendy na największych światowych portalach społecznościowych nie mogło zabraknąć interaktywnych.

Już dziś możesz mnie polubić klikając na ikonkę Facebooka lub Twittera w prawej górnej części strony, do czego serdecznie zachęcam.

Utworzyłem dział portfolio

W końcu nadszedł ten dzień kiedy stwierdziłem że należy pochwalić się swoimi pracami. Na razie dodałem tylko 5 i są to te prace które uważam, że mi wyszły a raczej że nie przyniosą mi wstydu. Tu dziękuję Pauli za dopilnowanie bym w końcu to zrobił:)

Co dalej…

No właśnie co dalej. Na pewno będę chciał kontynuować cykl To nie może być WordPress, do wakacji chciałbym stworzyć dość obszerną bazę wiedzy na temat NextGEN Gallery i zacząć nowy cykl… na razie nie powiem o czym;) No i oczywiście cały czas trzaskać projekty, które będą powodowały skakanie gula u konkurencji. A co będzie to czas pokaże. Korzystając z weekendu zacznę już wyrabiać 1000% normy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.