Skuteczne

Pozycjonowanie stron

Daj się zauważyć nowym klientom

Pozwól by Twój biznez zajął należyte – wysokie miejsce w wyszukiwarce Google. Postaw na skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie stron.

monitorowanych fraz w TOP 3 wyników

monitorowanych fraz w TOP 10

wzrostu ruchu nawet w pierwszym miesiącu

Już ponad 10 lat działając jako Specjaliści ds. pozycjonowania stron www wspieramy zarówno małe firmy jak i duże marki w walce o wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Jesteśmy nieocenionym partnerem i wsparciem dla klientów chcących rozwinąć skrzydła w internecie

 

Zlecając nam pozycjonowanie stron zyskasz:

 • Doświadczony zespół specjalistów -od lat zbieramy doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www z najbardziej popularnych branż. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu stron branży medycznej, turystycznej, budowlanej, rolniczej oraz wieu firm działających lokalnie ;
 • Ambitne podejście – odpowiadamy za pozycjonowanie strony jednego z ciekawszych rejonów turystycznych Polski; Niestraszne nam niekonencjonalne podejście do strategii pozycjonowania stron.
 • Nielimitowana ilość słów kluczowych – skupiamy się na zwiększeniu widoczności całej domeny nie tylko pojedyncznych frazach.
 • Ciągłe poszerzanie wiedzy – strategie na jakich opieramy pozycjonowanie stron są zgodne z najnowszymi wytycznymi Google.
 • Nowatorskie strategie – pozycjonowanie stron w CodeSqaure jest prowadzone nieszablonowo.
 • Bezpieczne rozwiązania – dbamy o to by pozycjonowanie stron w naszej agencji nie przyczyniło się do ukarania strony przez Google. Nie manipulujemy wynikami wyszukiwania tylko dbamy o to by skutecznie konkurować z innymi witrynami.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych – potocznie nazywane SEO (ang. search engine optimization) to działania na styku marketingu i informatyki dzięki którym Twoja strona internetowa zdobywa i utrzymuje wysokie wyniki (TOP 10 i wyżej) wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce internetowej (np. Google, Yahoo, Bing).

Pozycjonowanie strony to głównie systematyczna praca nad treścią strony internetowej oraz usprawnianie jej parametrów technicznych.

Nie wiesz czy pozycjonowanie jest dla Ciebie?

Pozycjonowanie to Twoja szansa na sukces w internecie!

 

Widoczność w internecie to podstawa działalności wielu współczesnych przedsiębiorstw, które działają zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnokrajowym. Wysoka lokata Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google (Yahoo lub Bing) przekłada się bezpośrednio na wzrost ruchu i ilości użytkowników odwiedzających Twoją witrynę, a to z kolei wpływa na lepsze wyniki finansowe Twojej firmy. Pamiętaj jednak że pozycjonowanie stron do długotrwały i systematyczny proces. Trwałe rezultaty będą widoczne dopiero po kilku miesiącach prowadzonych działań, choć zdaża się że pierwsze efekty są widoczne już w pierwszym miesiącu po wprowadzeniu drobnych poprawek.

Poznaj opinie klientów

Jestem zachwycona podejściem do Klienta, zaangażowaniem w pracę i przede wszystkim rezultatami jakie osiągnęłam dzięki współpracy z CodeSquare. Dzięki nim moja strona wygląda dokładnie tak jak sobie wymarzyłam!

Agnieszka Trolese

blogerka, tasteandtravel.pl

Pozycjonowanie stron

Co jeszcze warto wiedzieć?

Pozycjonowanie stron to bardzo obszerny temat. Na początku pracy z agencją SEO możesz poczuć się przytłoczony ogromem informacji spływających do Ciebie z Agencji SEO.

Spektakularny sukces pozycjonowania stron to efekt długotrwałej pracy. Agencja SEO podczas pozycjonowania będzie starała się zdiagnozować główne problemy związane z Twoją stroną (audyt SEO), następnie skupi się na doborze słów kluczowych (keyword research), oraz pozyskaniu linków (linkbuilding)

Pozycjonowanie long tile

Efektywne pozycjonowanie stron to odpowiedni dobór słów kluczowych. Klient szukając informacji o produkcie i usłudze w Google wpisuje różne kombinacje słów. Zadaniem agencji jest spowodowanie by Twoja strona wyświetlała się w wynikach wyszukiwania na jak największej liczbie słów kluczowych. Pozycjonowanie stron na tzw długi ogon (ang. long-tile) to technika dzięki której bardzo szybko zwiększysz widoczność swojej witryny i pozyskasz nowych klientów. Bardziej szczegółowe słowa kluczowe to źródło wielu nowych klientów i szansa na szybki zwrot w inwestycję w pozycjonowanie stron. 

Pozycjonowanie on-site i off-site

Pozycjonowanie stron to proces i działania, które wykonywane są zarówno na samej stronie jak i na czynnikach zewnętrznych.

Elementy witryny mające wpływ na pozycjonowanie stron to (on site):

 • kod strony napisany zgodnie ze standardami
 • szybki czas ładowania strony
 • treść strony

Elementy zewnętrzne mające wpływ na pozycjonowanie stron (off-site):

 • ilość linków prowadząca do strony
 • jakość źródeł linkujących