Kilka słów

O nas

Poznaj naszą historię

Gdy zaczynaliśmy tworzyć strony internetowe pod strzechy dotarła Neostrada (z ogromną jak na tamte czasy prędkością 512kB/s), a najpopularniejszą przeglądarką internetową był Internet Explorer.

doświadczenia w marketingu i IT

zrealizowanych projektów

przepracowanych godzin

Nasza historia

Wszystko zaczęło się typowo, od lektury popularnego wtedy serwisu dotyczącego tworzenia stron internetowych, następnie przyszła pora na wcielenie wiedzy teoretycznej w życie.

Gdy spektakularny sukces odnosiła Nasza Klasa, jak wielu zapragnąłem mieć własny startup (czyli własny biznes). Zaczęła się moja przygoda z programowaniem na potrzeby internetu, wtedy też spłynęły do mnie pierwsze zlecenia na strony firmowe.

Punkt przełomowy

Jest rok 2010. Właściciele firm coraz częściej dopominali się o strony z systemem zarządzania treścią (CMS), a coraz większą popularność zyskiwał WordPress, zwłaszcza że dodano do niego kilka ciekawych funkcji. Przeglądając forum natknąłem się na portal dla freelancerów. Wtedy podjąłem decyzję – czas zająć się tworzeniem stron www na poważnie, powstał wtedy też mój blog (traktował głównie o WordPressie). I tak oto studiując, w przerwach między zajęciami i po nocach tworzyłem projekty dla swoich pierwszych klientów, w międzyczasie (najczęściej w boju) ucząc się nowych technologii i technik pracy.

Obecnie

Dziś internet wyszedł poza ramy komputerów. Bez większych problemów przeglądamy strony www na telefonach komórkowych, tabletach a nawet drukarkach. Ja zaś mam w swoim portfolio projekty, które wykonałem dla małych firm jak i podmiotów dysponujących większymi budżetami, często w kooperacji z innymi agencjami interaktywnymi. Widzę jak co miesiąc na wykonane przeze mnie strony wchodzi kilka tysięcy unikalnych użytkowników, poszukując niezbędnych informacji. Zdarza mi się też co jakiś czas wygłosić prelekcję na temat technik budowy marki.