Reklamowe suchary

utworzone przez | Cze 14, 2011 | Blog, Branżowe | 0 komentarzy

Ja tam się nie znam, ja dziecko jeszcze jestem ale obserwuję świat i normalnie stwierdzam, że coś się chyba w powietrzu porobiło. Bo odnotowałem wysyp sucharów reklamowych i to co jeden to lepszy.

1.Nowe logo pasażu Grunwaldzkiego.

No niech mnie ktoś uświadomi co ten witrażyk symbolizuje? Co to ma wspólnego z bitwą pod Grunwaldem, rycerzami, krzyżakami no czymkolwiek co mogłoby kojarzyć się z 1410tym? Może coś z Wrocławiem, albo historią tego placu? Patrzę się na to logo przez pół godziny i nie wiem z czym mi się to kojarzy… chyba z galerią Dominikańską.

2. Fan Page czeskiego oddziału firmy Toi Toi.

Ja nie wiem czy ta legalizacja marihuany u naszych południowych sąsiadów wyszła na dobre. Sądząc po kreatywności grafików jest to sprawa sporna. Żeby była jasność. Choćby nam GPS kazał, tą drogą nie idziemy.

3. Wędliny Zosi wyjadłem z lodówki Gosi czyli Swojscy postanowili się zareklamować.

Wiadomo tniemy koszty nikt nie lubi wydawać za dużo. Ale żeby przedszkolaków zatrudniać do wymyślania haseł reklamowych?? Ale nieee, to jest chyba ta sama agencja reklamowa, która wymyślała studentom przyśpiewki na pochód juwenaliowy! Swoją drogą pani lektor też bardzo naturalnie wyraziła złość…. Nie można było po prostu wstawić ładnej grafiki tych mięs i wędlinek a pani lektor by powiedziała „Na dzisiejsze wydanie wiadomości zapraszają Swojscy producent wędlin Zosi”??

4. Bron.pl i Men’s Day 2011.

Ja wiem, że włosy szparuje się bardzo trudno i jest wiele teorii jak taką czynność wykonać, sam mam z resztą problemy z wycinaniem włosów. Ale to co zobaczyłem w wykonaniu grafików bron.pl przekroczyło jakiekolwiek normy.

Obrazki zaczerpnięte:

Pasaż grunwaldzki: http://www.pasazgrunwaldzki.pl/

Toi Toi Czechy: http://www.facebook.com/toitoi.cz

Bron.pl Men’s Day: http://photos.nasza-klasa.pl/30691698/137/main/66c230f55b.jpeg

http://test.czsoft.cz/facebook/toitoi/toitoi_landing_page_v2.jpg

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.